Příslušenství

Společnost Niode, s.r.o. Nabízí možnost dokoupit příslušenství ke kosmetickému přístroji, která slouží ke snadnějšímu ovládání nebo k sladění estetické stránky se salonem.

Příslušenství k přístroji Qantero plus

Stojan

Otočný pneumatický chromovaný stojan pro kosmetický přístroj Qantero plus. Zajistí vhodné a estetické umístění kosmetického přístroje do Vašeho salonu. Stojan je velmi příjemný při manipulaci s přístrojem během ošetření. Možno nastavit výšku umístění a lze s ním libovolně otáčet dle potřeby.

Cena 5.100,- Kč bez DPH

Aplikátor na ošetření pleti

Při ošetření tváře obličejovým aplikátorem se dosahuje překvapujících výsledků již při 4. až 6. ošetření. Pokožka je viditelně omlazená a prozářená, drobné vrásky zcela mizí a střední se výrazně redukují. Ošetření pleti obličejovým aplikátorem je určeno pro klientky se zdravou pletí. Pokožka na obličeji je mnohem citlivější než-li partie běžně ošetřované přistroji Vac III. a Qantero. Vždy je potřeba dbát na zvýšenou opatrnost, zvláště v okolí očí. Veškeré používané nástroje je potřeba desinfikovat. Společnost Niode, s.r.o. nenese odpovědnost v těchto případech:
a) nesprávný postup při ošetření
b) použití neschválené kosmetiky
Podrobný návod na ošetření obličeje zůstává obsluze po odborném zaškolení.
Cena vč. školení: 3.000,- Kč bez DPH

Počítadlo provozních hodin

Vestavba počítadla provozních hodin je vhodná v případě, že např. z rodinných důvodů přerušíte svoje podnikání, nebudete chtít přístroj servisovat a nebudete chtít přijít o záruku. Je-li přístroj vybaven počítadlem provozních hodin je možno objednávat servis v závislosti na počtu motohodin (max. 500 motohodin). Ušetříte tak peníze za zbytečné servisy a přitom záruka trvá.
Cena: 4.800,- Kč bez DPH

Uvedené příslušenství ke kosmetickému přístroji je možné objednat telefonicky (+420 777 618 600), e-mailem obchod@niode.cz nebo odebrat osobně po předchozí telefonické domluvě.

Ukázkové ošetření

Ukázkové ošetření je možné si zdarma domluvit v našem kosmetickém salonu tel.: (+420) 777 618 600. V případě vážného zájmu jsme schopni představit Qantero i ve Vaší provozovně. Tuto službu nabízíme také zdarma.