Salon Niode

Společnost Niode, s.r.o. dbá na vývoj a inovace a z toho důvodu provozuje i vlastní kosmetický salon se zaměřením na zeštíhlení problematických partií, utažení pokožky, detoxikaci, ošetření dekoltu, redukci celulitidy, lifting tváře, redukci vrásek a sjednocení pleti. Zaměřujeme se i na ošetření při bolestech, které vycházejí z ischiasového nervu, bolesti bederní a krční páteře a při otékání nohou.

Vlastní salón

Kvalitní ošetření, nízké ceny

Zobrazit fotografii

Kvalitní přístroje

Vacupress NIODÉ Qantero, lymfatické nohavice PULSTAR

Zobrazit fotografii

Příjemný personál

Zakládáme si na seriózním přístupu ke klientkám

Zobrazit fotografii

Škála procedur

Zabýváme se kompletním problémem klientky, individuální přístup

Zobrazit fotografii

Průběh ošetření

Ošetření přístroji Qantero a Pulstar je nebolestivé. Provádí jej kvalifikovaná pracovnice či pracovník v prostředí, které je čisté a hygienické. Před každou procedurou se měří objem problematických partií, bazální metabolismus, množství tuku, vody a svalstva v organismu a zapisuje se do karty klienta. Mezi jednotlivými procedurami by pauza neměla být kratší jak jeden den a delší jak šest dnů. Počítejte s tím, že první tři procedury jsou "detoxikační". To znamená, že jsou vylučovány balastní látky usazené v ošetřovaných partiích. Po prvních procedurách se může objevit únava, pobolívání hlavy, změna barvy, konzistence a zápachu moči. V tomto období se objeví úbytek objemu ošetřovaných míst. Cca u čtvrtého ošetření se projeví změny na pokožce. Ta začne být znatelně pevná a přitom pružná a hladká. Ošetření přístrojem Qantero trvá 45 minut a poté se přechází na lymfatickou drenáž přístrojem Pulstar Proffesional, která trvá 40 minut. Tato lymfatická drenáž znásobuje účinky ošetření. Pokud chcete, aby Vám tento stav vydržel, případně se i nadále zlepšoval, doporučujeme tzv. udržovací ošetření jednou za dva až čtyři týdny. Přístroj Qantero dokáže v některých případech odstranit i drobné křečové žilky, takzvané metličky. Pokud máte o toto ošetření zájem, informujte o tom obsluhu přístroje.

Princip činnosti

Nejprve je potřeba si uvědomit, že zanesení organismu balastními látkami a toxiny, celulitida i obtížné zmenšení objemu na určitých partiích mají většinou dvě společné základní příčiny.

U tukových buněk dojde ke zvětšení a ke shlukům (celulitidě), které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci.

Pokud se k tomuto problému přidruží i uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly, zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě.

Co je tedy potřeba pro nápravu?

Přístroj Qantero neumí zázraky, zato ale dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků, tak, aby se jejich přirozený metabolizmus vrátil do normálu a zároveň výrazně zpevní podkožní vazivo.

Ošetření je navíc podpořeno lokálním použitím kvalitní kosmetiky.

Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna i lýtka).

Podmínky garance

Kosmetický salon NIODÉ garantuje tyto výsledky

Při zakoupení anticelulitidní kůry:
Garantujeme detoxikaci organismu, výrazně větší pevnost, hladkost a pružnost pokožky, kompletní odstranění nebo redukci celulitidy.

Podmínky garance:

a) dodržování pitného režimu (měřený parametr)
b) klient v této době nepodstupuje hormonální léčbu

Při zakoupení kůry "body forming"
Garantujeme celkovou detoxikaci organismu, pevnou, pružnou a hladkou pokožku a zmenšení objemu na vybraných partiích.

Stoprocentní garanci poskytujeme při dodržení těchto podmínek.

a) kůra "body forming" bude aplikována v průběhu maximálně osmi týdnů
b) ze strany klienta bude dodržován pitný režim (měřený parametr)
c) klient v této době nepodstupuje hormonální léčbu
d) příjem energie bude (po dobu kůry) menší než-li výdej (měřený parametr)

Dobře fungující, zdravé tělo má samočistící schopnost. Léty a naším životním stylem se tato schopnost snižuje. Je potřeba si uvědomit, že každá buňka těla je vlastně malá chemická továrna, do které jsou dodávány různé látky a další z ní odcházejí. A stejně jako v normální továrně i v buňce vzniká při provozu odpad. O odklízení tohoto odpadu se starají speciální buňky tzv. makrofágy a lymfatickým systémem je dopravují do krve. Tyto odpadní látky se odfiltrují v játrech, slezině, ledvinách a posléze vyloučí z těla. Pokud některá složka nefunguje správně, celý systém je narušen a vznikají zdravotní problémy. Organismus je náchylnější k chorobám a to k banálním i velmi vážným. Celková výkonnost klesá a člověk se cítí unavený. Tento stav bývá často zapříčiněn sníženou výkonností lymfatického systému. Lymfatický systém nemá vlastní zdroj oběhu jako například krev. Lymfatická tekutina je uváděna do oběhu stlačováním lymfatických cév za pomoci svalů. Svaly (hlavně lýtkový) při práci stlačují cévy, která se opírají o podkoží. Pokud je podkoží volné a ochablé, nedokáže se céva plně stlačit a oběh lymfy je snížen. Při detoxikační kůře se zaměřujeme hlavně na odplavení balastních látek mezi tukovými buňkami a výrazné posílení podkoží. Pro kvalitní detoxikaci postačuje pět procedur. Každá se dělí na dvě části. První je zaměřena na oddělení tukových buněk od sebe a na zpevnění pokožky a podkožního vaziva. Trvá 45 minut. Druhá, která následuje okamžitě, je tzv. lymfodrenáž. Za pomoci postupně se nafukujících návleků na nohy jsou uvolněné látky transportovány do krve (hrudním mízovodem do podklíčkové tepny) a následně odfiltrovány a vyloučeny z těla. Asi tak v polovině případů je možné pozorovat po proceduře větší únavu a malátnost, někdy bolesti hlavy. V některých případech klient(ka) pozoruje změnu barvy, zápachu a konzistence moči. V každém případě tyto nepříjemné projevy odezní nejpozději po třetí proceduře.

Co je nutné? V průběhu procedur je potřeba zvýšit příjem tekutin. Uvolněné škodliviny je potřeba z těla co nejdříve vyloučit. Pijte co nejvíce, ale tak, aby Vám to nebylo nepříjemné. Vřele doporučujeme neslazené a nesycené vody. Pokud budete cítit, že u Vás propuká např. chřipka či nachlazení, zavolejte nám a na detoxikační proceduru nechoďte. Tělo je v průběhu procedur tak zatížené odplavováním a likvidací uvolněných toxinů, že má málo rezerv na boj s další zátěží.
Co doporučujeme? Pokud kouříte, pokuste se tento zlozvyk omezit. Nikotin stahuje cévy a tím omezuje prokrvení. Snažte se více chodit a namáhat tak hlavně lýtkový sval. Konzumujte více ovoce a zeleniny.
Na závěr! Vzhledem k tomu, že odstraníme příčinu a nikoli důsledek, vydrží detoxikace relativně dlouho - cca 6 měsíců. Délka je závislá na životním stylu. Doporučujeme jednou měsíčně detoxikační proceduru.

Príčiny vzniku celulitidy nejsou ještě do detailu prozkoumány. Předpokládá se, že jde o celý soubor příčin, počínaje hormonální nerovnováhou a konče nevhodnou stravou a životním stylem. Hlavními příčinami jsou hormonální antikoncepce, konzumace masa ze zvířat, která byla ošetřena antibiotiky a steroidy, málo pohybu, nedostatečný příjem tekutin a dalšími příčinami. Tukové buňky se postupem času zvětšují a vytvářejí shluky. Některá elastenová a kolagenová vlákna se natáhnou některá zpřetrhají a pokožka dostává typický pomerančový reliéf. Při proceduře se tukové buňky mechanicky oddělují ze shluků, zároveň se pokožka a podkoží silně prokrvují. Tomu zároveň napomáhá i kvalitní kosmetika. Zároveň se aktivují buňky, které vytvoří nová kolagenová vlákna. Je potřeba si uvědomit, že pro odstranění (nebo zredukování) celulitidy, musí nejprve dojít k detoxikaci organismu. To znamená, že první příznaky pevnější a hladší pokožky pocítíte cca při čtvrté či páté proceduře.

Co je nutné? Stejně jako u detoxikace je to dostatečný přísun tekutin.
Co doporučujeme? Každý den alespoň jednu krátkou procházku a večer ošetřit pokožku vhodným krémem s anticelulitidními účinky.
Na závěr! Pokud nedojde k radikální změně životního stylu, doporučujeme asi jednou za tři týdny udržovací proceduru.

Málokterý člověk má ideální míry a zcela vyváženou postavu. Tvar našeho těla je dán z velké části geneticky a také životním stylem. Ideál ženské krásy se neustále mění a v současné době není nakloněn slovanským typům. Usazování tuku v oblasti hýždí, boků a stehen je dlouhodobý proces. Čím delší dobu trvalo usazování, tím pracnější a delší je jeho odstranění. Z toho plyne, že nechávat ošetření na poslední chvíli se nevyplatí. Téměř každá žena, která má zájem zhubnout v určité partii, nejprve vyzkouší nejrůznější tabletky. Když zjistí, že nefungují, zkusí krémy. Když ani to nepomůže, začne s cvičením. Většinou té partie, kde potřebuje zhubnout. Skoro pokaždé je ale efekt negativní.

Čím to je? Když začneme cvičit, zvětší se výdej energie a tělo sahá na rezervy v podobě tukových buněk. Bohužel nikoli v problematické partii, ale tam, kde je to pro něho nejsnazší. To znamená, že odebírá tuk z míst, kde jsou volné tukové buňky a kde probíhá látková výměna nejsnadněji. Většinou je to v oblasti paží, prsou a tváře. Takové problematické místo poznáme lehce i laicky. Tělesná teplota v těchto místech je nižší, pokožka se zde špatně prokrvuje. Látková výměna nefunguje a buňka se nedokáže tuku zbavit. Naopak svaly, které v této partii namáháme utěšeně rostou. Výsledek je smutný. Kde nepotřebujeme, tam hubneme a tam kde je to žádoucí, přibíráme na objemu. V nejlepším případě zůstáváme na svých mírách. Právě na tyto případy se specializuje náš kosmetický salon. Nejprve oddělíme tukové buňky od sebe tak, aby v nich mohl probíhat přirozený metabolizmus. Tkáň silně prokrvíme a to jak mechanickou cestou, tak i kvalitní kosmetikou. V tomto období je důležité, aby tělo mělo menší příjem energie nežli výdej. Teprve za tohoto předpokladu začne tělo odebírat energii ve formě tuku z uvolněných tukových buněk a to přednostně z ošetřovaných partií. Výsledkem je skutečné formování postavy.
Na co je potřeba si dát pozor! Buňky, u kterých probíhá správná látková výměna, jsou schopné zmenšit svůj objem pokud si organizmus energii vyžádá, ale také jsou schopny lehce tuk ukládat a tak se zvětšovat. Proto je tak důležité, aby příjem energie v průběhu procedur byl menší nežli výdej.
Doporučujeme: S drastickými redukčními dietami se věčně nedá žít. Zapomeňte na ně. Stejně tak na diety podle krevních skupin, proteinové a další a další. Zbytečně se mučíte a výsledek takové diety trvá jen chvilku. Lépe je postupně, pomalu měnit stravovací návyky. Do začátku Vám pomůže několik rad – viz zajímavosti. Dopřejte si dobrou a bohatou snídani. Snažte se jíst pomalu a často po malých dávkách. Nakupovat potraviny choďte vždy s plným žaludkem!

Asi hodinu před obědem si vypijte Psyllium a cca deset minut před obědem se napijte. Totéž udělejte před večeří, která by měla být nejpozději v 18,00 hodin. Psyllium je čistá vláknina, nejenže Vám pročistí zažívací trakt (má silný preventivní účinnek proti rakovině tlustého střeva), ale v žaludku zgelovatí a nabyde. Tím utlumí pocit hladu. Vlastní energetická hodnota tohoto přípravku je zanedbatelná. Pokud máte přístup na internet, podívejte se na profesionálně zpracované a velmi kvalitní stránky http://www.obezita.cz/hubnuti/kalkulacka-kalorii/ Dozvíte se, kolik kalorií spálíte denně při různých činnostech a naopak, kolik kalorií Vaše tělo přijme s danou potravinou. Zkuste používat kalkulačku kalorií a zapamatujte si potraviny, které Vám chutnají a které mají nízkou energetickou hodnotu. Ty potom preferujte při přípravě jídel. Dva týdny si zapisujte denní příjem energie. Časem si tak zapamatujete potraviny, které jsou pro Vás vhodné. Na naších stránkách v sekci zajímavosti naleznete kalorickou tabulku, která obsahuje všechny běžné potraviny.

Při ošetření tváře obličejovým aplikátorem se dosahuje překvapujících výsledků již při 4. až 6. ošetření. Pokožka je viditelně omlazená a prozářená, drobné vrásky zcela mizí a střední se výrazně redukují. Revitalizační krém, intenzivní oční sérum i pleťová voda Niode jsou špičkové výrobky vyvinuté na základě moderních poznatků z oblasti lékařství a kosmetiky. Vyznačují se velmi vysokou účinností a zároveň výbornou snášenlivostí. Všechny tyto přípravky, vyvinuté pro obličejový aplikátor Niodé, jsou bezpečné, vzájemně se doplňují a jsou synergické.

Nedostatek pohybu nebo zaměstnání, kde jste nuceni neustále stát, způsobuje poruchy oběhu lymfatické tekutiny. Z rána jsou nohy bez problémů, ale v průběhu dne se stav zhoršuje. K večeru jsou nohy těžké a oteklé. Lymfodrenáž přináší okamžitou úlevu a nohy jsou za pomoci postupně se nafukujících návleků zbaveny přebytečné tekutiny. Je však nutné si uvědomit, že tento způsob odstraňuje nikoli vlastní příčinu, ale pouze důsledek. To znamená, že i když pocítíte po terapii úlevu, problém s lymfatickým oběhem zůstává. Doporučujeme Vám absolvovat detoxikační kůru. Při tomto ošetření se klade důraz na zpevnění podkožního vaziva, které v součinnosti se svaly zajišťuje oběh lymfatické tekutiny.

Ceny

DETOXIKAČNÍ KŮRA

5 procedur
cena: 600,- Kč/procedura

ANTICELULITIDNÍ KŮRA

10 procedur
cena: 600,- Kč/procedura

BODYFORMING - ZEŠTÍHLENÍ PARTIÍ

15 procedur
cena: 600,- Kč/procedura

LIFTING TVÁŘE

6 procedur
cena: 800,- Kč/ošetření
odstranění drobných a redukování středních vrásek, celkový lifting tváře, rozjasnění pokožky

NÁSLEDNÉ UDRŽOVACÍ OŠETŘENÍ

cena: 500,- Kč/tělo, 700,- Kč/lifting
provádí se po kůře jednou až dvakrát za měsíc

LYMFODRENÁŽ OTEKLÝCH NOHOU

cena: 600,- Kč/ošetření
provádí se při pocitu těžkých a unavených nohou, přináší okamžitou úlevu

Relaxační masáže

Celé tělo                                      90 min.  / 900,- Kč      120 min. / 1200,- Kč
Záda a šíje                                   60 min. / 600 Kč
Nohy, ruce, dekolt                        60 min. / 600,- Kč    ( vhodné i pro těhotné)

Breussova masáž 60 min. / 600,- Kč

Masáž drahými kameny 90 min. / 900,- Kč

Medová masáž - detoxikační 90 min. / 900,- Kč

Ájurvédská masáž 120 min. / 1200,- Kč

Lymfatická masáž 120 min. / 1200,- Kč

Mobilizační strečink 120 min. / 1200,- Kč

Sportovní - rekondiční masáž 90 min. / 900,- Kč

Otevírací doba

Po – So: dle objednávek, Ne: zavřeno

Maňákova 811/10, 198 00 Praha 9 (cca 2 min. chůze od stanice metra Černý Most)
telefon: +420 776 110 406, Email: obchod@niode.cz