Kosmetika

Používáme speciálně vyvinutou hřejivou a regenerační emulzi určenou pro ošetření pokožky těla. Emulze je dermatologicky testovaná bez alergických reakcí. Obsahuje účinné látky Řapík lékařský, Capsaicin a Methyl Salicylate.

Gelové emulze

Byla vyvinuta speciálně pro ošetření přístrojem NIODÉ Qantero. Účinná látka – Methylester kyseliny saliciové (Methylsalicylát) C8H8O3 + Capsaicin. Methylsalicylát (látka podobná Acylpyrinu) je vysoce účinný proti podráždění s antiflogistickým, analgetickým, adstringentním a protizánětlivým účinkem. Kapsaicin (kapsicin, capsaicin) je rostlinný alkaloid, který vyvolává pocit pálení. Je produkován jako sekundární metabolit chilli papričkami. Molekulární podstata účinku kapsaicinoidů a jim podobných substancí spočívá v jejich vazbě na specifické kapsaicinové nebo též vanilloidové receptory, které jsou podstatou nociceptorů vnímajících pálivou chuť. Pozitivní účinky způsobené přítomností dusíkaté látky ze skupiny fenylalkylaminových alkaloidů přispívájí k podpoře krevní cirkulace, zrychlení metabolismu a stimulaci žaludeční sekrece. Capsaicin dále pomáhá při léčení trombóz, křečových žil, omrzlin, podlitin, hematomů, hadího uštknutí, Reynaudova syndromu, při otravě potravinami (ničí bakterie Vibrio vulnificus, Escherichia coli, Shigella, Salmonella), srdeční arytmii (kapsaicin funguje jako přírodní blokátor kalcia), Diabetes mellitus – kapsaicin snižuje hladinu krevního cukru, arteriosklerózy a pomáhá snižovat krvácení. Emulze je dermatologicky testována a má neutrální PH. Při ošetření přístrojem NIODÉ Qantero se emulze podílí cca 18% na celkovém výsledku. Na tento přípravek jsou alergie velmi vzácné. Hřejivá emulze se nepoužívá na citlivé části těla: krk, dekolt, prsa, paže atd. Na tyto partie se používá emulze vitalizační.

Společnost Niode, s.r.o. nenese odpovědnost za rizika, která mohou vzniknout při používání jiné neschválené emulze.
Obsah baleni je 0,5 litrů, nebo 5 litrů.

Cena emulze v balení 5l je 340,-Kč/1l bez DPH + poštovné.

Cena emulze v balení 0,5l je 380,-Kč/1l bez DPH + poštovné. Minimální odběr je 1 litr.

Účinná látka – Řapík lékařský (Agrimonia eupatoria). Obsahuje především katechinové a elagenové třísloviny. Dále gallotanin, triterpenové sloučeniny, např. kyselina ursolová. V účinné látce je vysoký obsah kyseliny křemičité, železo, silicinamid kyseliny nikotinové, organické kyseliny, kyselinu askorbovou, cholin, flavonoidy, hořčiny a malé množství saponinů. Řapík lékařský stimuluje činnost žlučníku, zvyšuje detoxifikaci jater, zlepšuje metabolismus tuků a má příznivý vliv na hladinu cholesterolu. Podává se také při kožních chorobách formou obkladů, koupelí a mastí. Řepík lékařský mohou užívat i těhotné a kojící ženy, není toxický a nejsou známy žádné výraznější nežádoucí účinky. Je vhodný pro dlouhodobé, nikoli pro trvalé užívání. Emulze byla dermatologicky testována a má neutrální PH. Používá se na citlivé partie těla: dekolt, krk, prsa, paže.

Společnost Niode, s.r.o. nenese odpovědnost za rizika, která mohou vzniknout při používání jiné neschválené emulze.
Cena emulze je 340,- Kč/1l bez DPH + poštovné a balné dle aktuálního ceníku České pošty. Minimální odběr je 1 litr.

Pleťová kosmetika

Revitalizační krém, intenzivní oční sérum i pleťová voda Niode jsou špičkové výrobky vyvinuté na základě moderních poznatků z oblasti lékařství a kosmetiky. Vyznačují se velmi vysokou účinností a zároveň výbornou snášenlivostí. Všechny tyto přípravky, vyvinuté pro obličejový aplikátor Niodé, jsou bezpečné, vzájemně se doplňují a jsou synergické. Nejsou určeny pro běžné obchodní sítě, ale pouze pro provozovny, které používají přístroj Niodé. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným postupem, nebo používáním jiné než-li schválené kosmetiky. Vacupressovou aplikací dochází k podráždění pokožky a kosmetika, která používá jiné ingredience může vyvolat alergickou reakci. V takovém případě použijte pleťovou vodu Niodé, která obsahuje D-Panthenol a má silný zklidňující efekt (je možné ji například použít na spálenou pokožku po nadměrném opalování).

Revitalizační krém obsahuje vysoce bioaktivní látku Lysine Pyroglutamate, která je jednou z nejdůležitějších aminokyselin v těle. Intenzivně ovlivňuje regeneraci buněk, fyziologickou cestou upravuje hydrataci pokožky a zároveň se podílí na eliminaci volných radikálů. Krém dále obsahuje vitamíny A, E, F a Allantoin, který se svými keratolytickými vlastnostmi podílí na regeneraci kožních buněk a následném omlazení.

Intenzivní revitalizační a ochranný krém 50 ml /dóza/. Koncová cena včetně DPH 790,- Kč.

Intenzivní oční sérum je koncentrát, který obsahuje vybraný komplex aktivních látek v lipozomech (lipozomy – viz níže). Obsahem lipozomů je stabilní formát vitamínu C, rostlinný rutinol a LHP. Jeho prostřednictvím je výrazně ovlivněna schopnost kyseliny hyaluronové vázat vodu, stimulace tvorby kolagenu a ochrana pleti před UV zářením. Lipozom VTA předčí svými antioxidačními účinky i vitamín E. Ochranné a regenerační účinky intenzivního očního séra jsou podpořeny jemnými tukovými komponenty, avokádovým, karotenovým a olivovým olejem. Lipozomy jsou mikroskopické částice dopravující výživné látky hluboko do podkoží, jsou to nosiče účinných látek. Přes kůži lze do těla vpravovat účinné látky, které jsou rozpuštěny v tucích nebo v tukových rozpouštědlech (např. lipozomy v kosmetice). Jsou to uměle připravené uzavřené váčky tvořené lipidovou dvojvrstvou a vnitřním isolovaným kompartmentem obsahující vodní roztok. Lipozomy mají obvykle průměr 1-2 mikrometry. Mohou být tvořeny i několika koncentrickými membránovými váčky. Pokud lipozom vzniká ve vodném prostředí, obsahujícím rozpustné složky (soli, bílkoviny, atd.), jsou tyto složky uzavřeny do vnitřního prostředí váčku. Toho se využívá pro cílený transport některých léčiv do buněk.
Intenzivní oční sérum má výrazně omlazující efekt, je možné jej použít v blízkosti očí.

Intenzivní oční sérum 50 ml /dávkovač/. Koncová cena včetně DPH 850,- Kč

Obsahuje kyselinu Hyaurinovou, derivát kyseliny Panthenolové, výtažek z Aloe Vera a olivový olej. Má silný hydratační a zklidňující efekt a zároveň působí regenerativně.

Pleťová voda 200 ml /rozprašovač/. Koncová cena včetně DPH 620,- Kč

Špachtlička na míchání masek 20,- Kč bez DPH
Vlasový návlek 5,- Kč bez DPH

Maska s minerály z mrtvého moře
Maska s přídavkem minerálů z mrtvého moře s čajovníkem australským a výtažkem z limetek. Je vhodná pro mastnou a porézní pleť, také pro pleť se sklonem k akné. Blahodárně působí i na lehce kuperózní pleť a začínající růžovku. U náročné a povadlé pleti funguje jako zdroj minerálů a stopových prvků. Cena jedné masky je 85,- Kč bez DPH.

Maska s Aloe Vera
Zklidňující a intenzivně hydratující maska vhodná i na mastnou a stresovanou pleť. Používá se při podráždění pleti vacupressovým ošetřením. Cena jedné masky je 85,- Kč bez DPH .

Maska Goji
Hydratující maska, s vysokou dávkou vitamínu C a přírodními antioxidanty. Cena jedné masky je 85,- Kč bez DPH.

Brusinkový peeling (thermo) 300g
Přípravek nové generace peelingů, který splňuje nejpřísnější nové požadavky na otvírání pleti. Nejprve se pleť působením tepla, (které vzniká chemickou reakcí) lehce otevře a uvolní, poté nastupuje chemické působení na jednotlivé keratinové šupinky, (rozvolněním despotického spojení) a na závěr mechanické odstranění rohoviny. Můžeme říci, že tento přípravek působí trojnásobně. Cena peelingu je 820,- Kč bez DPH.

Použití všech masek vyjma brusinkového peelingu je následující: maska se zředí 60 ml vody a nejpozději do 2 minut je nutno ji aplikovat.


Uvedené kosmetické výrobky je možné objednat telefonicky (+420 777 618 600), e-mailem obchod@niode.cz nebo odebrat osobně po předchozí telefonické domluvě. Při zaslání si účtujeme balné a poštovné dle aktuálního ceníku České pošty (včetně pojištění zásilky).
Výše uvedené ceny pleťové kosmetiky jsou určeny pro koncové zákazníky. Ceny pro kosmetické salony jsou výrazně nižší!